تبلیغات

Adv

مداپل با داشتن آمار میانیگن بیش از ۲۰ هزار بازدید کننده در روز، یکی از سایتهای با سابقه و مطرح وب فارسی در زمینه تکنولوژی و دانش پزشکی است. این سایت تاکنون در نشریات مختلف پزشکی کشور و حتی در برنامه های معتبر تلوزیونی هم مورد معرفی قرار گرفته است.

بنابراین اگر می خواهید محصول یا شرکت خود را به جامعه پزشکان معرفی کنید یا هر گونه خدماتی مرتبط با سلامت و پزشکی دارید، مداپل یکی از بهترین محل ها در دنیای مجازی فارسی خواهد بود.

انواع آگهی و تعرفه آنها:

 فعلا تبلیغات در مداپل فقط در ستون کناری سمت چپ و به دو شکل گرافیکی و متنی انجام می پذیرد:

الف) تبلیغات گرافیکی:  آگهی گرافیکی در ستون کناری درج شده و در تمام صفحات سایت نمایش داده خواهد شد. تبلیغات گرافیکی باید با فرمتهای تصویری jpg , gif  و یا png  ارسال شوند.
پهنای تبلیغات ۳۰۰ پیکسل خواهد بود. ارتفاع ۱۰۰ پیکسل: ۱۰۰ هزار تومان ماهانه – ارتفاع ۲۵۰ پیکسل ۲۰۰ هزارتومان ماهانه – ارتفاع ۶۰۰ پیکسل ۴۰۰ هزار تومان ماهانه

ب) تبلیغات متنی: این نوع آگهی در ستون کناری سایت و در تمام صقحات سایت قابل نمایش خواهد بود. تبلیغات متنی بصورت یک سرتیتر (با حداکثر ۴ کلمه) و یک خط توضیح (حداکثر ۷ کلمه) خواهد بو و تمام متن به آدرس مورد نظر شما لینک داده خواهد شد. هزینه این نوع آگهی۵۰ هزارتومان برای یک ماه است.

ج) رپورتاژ آگهی: آگهی بصورت یک پست در سایت منتشر خواهد شد. این آگهی برای کسانی که می خواهند توضیحات مفصلی در مورد کالا و خدمات خود بدهند مناسب است. این آگهی ها توسط تمام خوانندگان مداپل دیده می شوند و برای تمام مشترکان فید و ایمیل مداپل نیز ارسال خواهند شد و مثل همه مطالب دیگر مداپل در آرشیو ما باقی خواهند ماند.
هزینه انتشار رپورتاژ با ۵۰۰ کلمه و حداکثر ۲ تصویر ۱۰۰ هزار تومان – با ۱۰۰۰ کلمه و حداکثر ۳ تصویر ۱۵۰ هزار تومان 
در صورت تمایل شما، تیم مداپل با توجه به سابقه خود در امر نویسندگی می تواند با دریافت اطلاعات مربوط به کالا یا خدمات شما، می تواند متنی مناسب با ذائقه خوانندگان برای انتشار آماده کند که بعد از تایید شما بصورت پست در سایت منتشر شود. حق التحریر این نوع اگهی با توجه به حجم آن و نوع مطلب، متفاوت خواهد بود.

د) تبلیغات در شبکه های اجتماعی مداپل: مداپل با داشتن بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده در اینستاگرام، میتواند تبلیغات شما را در صفحه اینستاگرام خود بپذیرد. با توجه به اینکه بیشتر دنبال کنندگان اکانت ما در اینستاگرام را پزشکان، دانشجویان و فعالان مرتبط با پزشکی تشکیل می دهند، تبلیغ در این صفحه فرصت خوبی برای کسانی خواهد بود که به دنبال گروه مخاطبان خاص هستند. آگهی اینستاگرامی تنها و تنها برای موارد مرتبط با پزشکی پذیرفته خواهند شد.
هزینه تبلیغ یک ماهه اینستاگرام: ۱۰۰ هزار تومان برای تصاویر ثابت و ۲۰۰ هزار تومان برای ویدیوها خواهد بود. (در این حالت آگهی شما پس از یک ماه از صفحه حذف خواهد شد)
هزینه تبلیغ ۷۲ ساعته اینستاگرام: ۵۰ هزار تومان برای تصاویر ثابت و ۱۰۰ هزار تومان برای ویدیوها خواهد بود. (در این حالت آگهی شما پس از ۷۲ ساعت از صفحه حذف خواهد شد)

تعرفه آگهی هاتا پایان سال ۹۵ معتبر است.

 • در صورت سفارش ۶ ماهه، یک ماه و در صورت سفارش ۱۲ ماهه ۳ ماه رایگان محاسبه خواهد شد.
 • نهادهای خیریه، مراکز فرهنگی و نهادهای صنفی از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد.

برای سفارش آگهی و اطلاع از نحوه پرداخت ها لطفا با آدرس ای میل زیر تماس بگیرید: (در موضوع بنویسید “درخواست تبلیغات”)

توجه:

– مداپل از پذیرفتن آگهی هایی مغایر با اصول اخلاقی و قوانین کشور ایران معذور خواهد بود.

– در صورتیکه در زمان نمایش اگهی تغییری در مطالب یا ماهیت سایت رخ دهد که به نحوی ناقض اصول اخلاقی یا قوانین کشور بوده و یا احتمال سو استفاده مطرح باشد، بدون اخطار نمایش آگهی قطع خواهد شد و مداپل مسوولیتی در مورد بازگرداندن وجه نخواهد داشت.

– تصاویر متحرک نباید حالت چشمک زن و آزار دهنده داشته باشند.

– مداپل هیچ مسوولیتی در قبال محتوای سایتهای لینک شده و فعالیت صاحبان آگهی نخواهد داشت.

۲ نظر

 1. لطفاً در مورد زمان شروع تبلیغات و تبلیغات تصویری در سایزهای بزرگتر بیشتر توضیح دهید مثلا تبلیغ با ابعاد ۳۰۰ *۵۰۰ یا ۶۰۰* ۱۰۰۰ پیکسل امکان پذیر است.
  شماره تماس ۳-۶۶۵۸۳۱۸۲
  ۰۹۱۲۲۷۱۰۵۹۹
  _____________________________________________________
  سلام
  فعلا تبلیغات تنها در شرایط ذکر شده مقدور هست.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*