سیب پزشکی از این به بعد تبلیغات می پذیرد

حدود یک سال پیش بود که حرکت “وبلاگ من تبلیغات می پذیرد” به منظور حمایت از وبلاگ نویسان فارسی و گسترش فرهنگ تبلیغات آنلاین توسط چند تن از وبلاگ نویسان پیش کسوت به راه افتاد. در آن زمان هر چند حدود ۹ سال از شروع به کار وبلاگ نویسیم می گذشت، اما سیب پزشکی هنوز در مراحل آزمایشی خود به سر می برد و به یکسالگی خود نرسیده بود.  بنابراین  ترجیح دادیم در موقعیت مناسب تری به این حرکت بپیوندیم.

راستش آن موقع فکر نمی کردیم که قبل از تولد دو سالگی “سیب” وارد این میدان شویم, اما استقبال روزافزون از سیب پزشکی در سال گذشته و  همراهی شما عزیزان باعث شد که زودتر و در سالگرد شروع حرکت ” وبلاگ من تبلیغات می پذیرد” به این جریان بپیوندیم … حالا سیب پزشکی هم  در نظر دارد تبلیغات بپذیرد.

در این حرکت سعی ما بر این است که تبلیغات صحیح و متناسبی را بپذیریم. بنابراین علاوه بر اینکه تعرفه های بسیار پایینی برای تبلیغات در نظر گرفته ایم. تخفیفهای ویژه ای برای موسسات خیریه مرتبط با سلامت و بهداشت و تخفیفهایی برای مراکز اطلاع رسانی غیرتجاری مرتبط با علوم پزشکی  و سلامت در نظر گرفته ایم. هم چنین معرفی وبلاگهای همکاران پزشکی در صفحه مدلاگستان (که تاکنون بیش از ۱۹۰ وبلاگ را لیست کرده) بصورت کاملا رایگان ادامه خواهد یافت.

برای آگاهی از جزئیات بیشتر می توانید صفحه  اطلاع رسانی نحوه پذیرش تبلیغات ما را ببینید.

اگر به فکر سفارش آگهی در “سیب” هستید بد نیست که زودتر اقدام کنید، چرا که اولویت در ترتیب درج آگهی با بر اساس زمان سفارش آگهی ها تعیین خواهد شد  و قیمتهای فعلی برای سفارش دهندگان تا ۳۱ خرداد سال ۹۱ معتبر خواهد بود.

یک نظر

  1. سلام علیکم
    والا از اونجایی که دیگه کلاس سایت شما تبدیل به دانشگاه شده است ما می آییم اینجا و هی حس بیسواتیمان اوج میگیرد. ولی تشکر که میتوانیم بکنیم بابت مطالب آموزنده تان. متشکریم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*