هر سرطان یک گایدلاین ESMO Cancer guidelines

گایدلاین سرطان, انجمن پزشکی اروپا, درمان سرطان

سرطان غیر از درد و هزینه برای بیماران، برای پزشکان هم مشکلاتی به دنبال دارد. پروتکلهای درمانی به امید نتایج بهتر در درمان این بیماریها هر روز تغییر می یابند و از طرف دیگر نحوه انتقال اطلاعات صحیح و کافی به زبان ساده برای بیماران و خانواده های آنها هم یکی از دردسرهای جنبی درمان سرطان است.

انجمن اروپایی سرطان شناسی پزشکی (ESMO) برای این مشکلات چاره ای اندیشیده و اپلیکیشن رایگان ESMO Cancer guidelines را برای گوشی های اندروید و آیفون ارائه کرده است. از طریق این اپلیکیشن شما می توانید به گایدلاینهای کاملی برای هرکدام از انواع سرطانهای دسترسی داشته باشید. این گایدلاینها شامل اطلاعات دقیقی در مورد آمار شیوع، روشهای تشخیصی و معیارهای درجه بندی سرطانها و ارزیابی ریسک فاکتورها و نحوه درمان و پیگیری بیماران سرطانی است.

اما امکانات این اپ به همین موارد ختم نمی شود، این اپلیکیشن گایدلاینهایی برای بیماران هم دارد که پزشکان می توانند اطلاعات آنها را به بیماران و خانواده هایشان انتقال دهند (یا خود گایدلاین را در اختیار آنها قرار دهند) تا بیمار و نزدیکانش هم اطلاع خوبی در مورد شدت بیماری و کیفیت درمان آن داشته باشند.

این اپلیکیشن رایگان با حجم ۳ مگابایت دو هفته پیش با جدیدترین اطلاعات به روز رسانی شده و دانلود آن از طریق آدرسهای زیر امکانپذیر است:

اندروید آیفون/آیپد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*