معرفی سایت، تستهای روانشناسی و شخصیت

تست روانشناسیاستفاده از تستهای روانشناسی علاوه بر جنبه تفریحی ، شما را با جنبه های ناشناخته شخصیتی تان آشنا می سازد.اگر دوست دارید با قرار گرفتن در شرایط شبیه سازی شده و جواب دادن به سوالات طرح شده، شخصیت خود را بیازمائید به اینجا مراجعه کنید.

برای آشنایی با پنج بعد مهم شخصیتی خود به  اینجا بروید و به سوالات پاسخ دهید.

این تست  شیوه رهبری فرد در گروه را می سنجد و توضیحاتی در رابطه با سبک کاری و شخصیتی افراد در مواجهه با شرایط مختلف و افراد ارائه می دهد. در پایان توضیحاتی درباره چگونگی هدایت و رهبری گروه و شخصیت رهبر و مدیر خوب ارائه می کند.

سبک و نوع دلبستگی افراد بر اساس شخصیتشان متفاوت است. خوب است بدانیم سبک دوست داشتن افراد بر روی روابط رمانتیکشان تاثیرگذار است. برای اینکه بدانید سبک دلبستگی تان چیست به اینجا بروید.

بر اساس تفکر عامه مردم هوش یک نوع است که به IQ معروف است؛ در حالیکه واقعیت چیز دیگری است. علاوه بر هوش منطقی که با ضریب هوشی یا IQ شناخته می‌شود، نوع دیگری از هوش داریم به نام هوش اجتماعی که به هوش هیجانی یا عاطفی و همچنین EQ معروف است.افرادی که هوش هیجانی بالاتری دارند موفق تر از بقیه هستند. اگر می خواهید بدانید که از لحاظ هوش هیجانی در چه سطحی قرار دارید ، این تست می تواند به شما کمک کند.

این تست به شما می گوید که درون گرا هستید یا برون گرا!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*