دندانه، عضو سوم خانواده مد اپل

دندانه

بالاخره سومین عضو خانواده مد اپل  (Med Apple) هم فعالیت رسمی خودش را شروع کرد و به این ترتیب بعد از Med Apple که به انتشار مطالب علمی و پزشکی می پردازد و سایت سالم۲۴ که مجله ای برای سلامت و شادابی به زبان ساده است، دندانه سایت اختصاصی مطالب دندانپزشکی و بهداشت دهان و دندان خواهد بود.

دندانه به همت دکتر شایان امین، فعالیت آزمایشی خود را از ابتدای مرداد ماه ۹۲ آغاز کرده است و حالا فعالیت رسمی خود را بعنوان عضو سوم خانواده شروع می کند.

رویکرد اصلی سایت دندانه، گردآوری مجموعه‌ای از اطلاعات و مطالب دندان‌پزشکی ساده و در عین حال صحیح، برای مخاطبان عام است. اگرچه در این بین تلاش خواهد شد رویدادهای علمی و صنفی دندان‌پزشکی نیز برای استفاده اعضای جامعه دندان‌پزشکی، در بخش اخبار و تقویم دندان‌پزشکی پوشش داده شوند.

 در فاز دوم فعالیت سایت، بانک اطلاعاتی دندان‌پزشکان ایران، شامل اطلاعات بیش از ده هزار دندان‌پزشک بر روی سایت قرار می‌گیرد. این اطلاعات قابل جستجو است و در یافتن و انتخاب بهترین و نزدیک‌ترین دندان‌پزشک یا مرکز درمانی دندان‌پزشکی به شما کمک خواهد کرد.

 گروه تحریریه دندانه عبارتند از:

  •  دکتر حامد حاتمی (پزشک)
  •  دکتر آرش خالق‌جو (متخصص آسیب شناسی دهان، فک و صورت)
  •  دکتر سیامک شایان امین (دندان‌پزشک)
  •  دکتر یلدا صادقی (متخصص پریودنتیکس)
  •  دکتر علی مرسلی (متخصص درمان ریشه)
 دندانه از مدیریت دوست عزیزم دکتر شایان امین برخوردار است. طراحی و پشتیبانی فنی سایت هم توسط شرکت سامیا (samiaco.com) و آرمان انزان‌پور انجام می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*