HealthTap شبکه قدرتمندی از پزشکان

 شبکه پزشکان

اپلیکیشنی که امروز می خواهیم برای شما معرفی کنیم از بعضی جهات واقعا منحصر به فرد است و حداقل ما تاکنون نمونه مشابهی از آن را ندیده ایم. این اپلیکیشن به پزشکان امکان می دهد تا شبکه قدرتمندی بین خود و همکارانشان برقرار کنند و مطالب علمی را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و از همدیگر یاد بگیرند.

از طرف دیگر از طریق همین اپلیکیشن بیماران می توانند در بین پزشکان مختلف جستجو کنند و از آنها سوالات خود را بپرسند. پزشکان می توانند به این سوالات پاسخ بدهند یا به جوابهایی که پیش از این توسط همکارانشان داده شده امتیاز بدهند.

کاربران می توانند هر کدام از پزشکان را فالو کنند و در جریان مطالب منتشر شده از طریق او باشند، یا او را به دیگر دوستان خود توصیه کنند و یا برای او پیغام بفرستند. همچنین امکان تبلیغ مطب پزشک از این طریق نیز وجود دارد.

عملکرد این اپلیکیشن در آمریکا چنان خوب و باور نکردنی بوده که سایتهای معتبری نظیر New York Times, Wall Street Journal, NBC, CBS, TIME, Financial Times, Washington Post, Forbes, Bloomberg, CNN لب به تعریف و تمجید از آن گشوده اند و آن را علاوه بر یک اپ خوب پزشکی، یک اپلیکیشن موثر در اقتصاد سلامت نیز دانسته اند.

هرچند شاید چنین اپلیکیشنهایی به این زودی در جامعه ما جا نیفتند. اما مطمئنا آشنایی با چنین ابزارهایی می توانند راه را برای گسترش استفاده از تکنولوژی نو در خدمات سلامت باز کند.

این اپ هم برای دستگاههای اندرویدی و هم برای محصولات اپل ارائه  شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*