تمدید پروانه مطب پزشکان از طریق سایت اینترنتی نظام پزشکی

کار تمدید پروانه مطب پزشکان، دندانپزشکان و ماماهای سراسر کشور از طریق سایت اینترنتی سازمان نظام پزشکی آغاز شد.

دکتر جمشیدی ،معاون نظارت و برنامه ریزی سازمان نظام پزشکی کشور، اظهار داشت: به جهت جلوگیری از مشکلات رفت و آمد پزشکان به سازمان نظام پزشکی و ایجاد تسهیلات بیشتر جهت همکاران، تمهیداتی فراهم شده است تا پزشکان، دندانپزشکان و ماماهای سراسر کشور جهت تمدید پروانه مطب خود با استفاده از سایت اینترنتی سازمان نظام پزشکی به آدرس http://www.irimc.org نسبت به تکمیل فرم‌ها و ارسال مدارک مربوطه اقدام نمایند.

وی افزود: کلیه فرم‌ها و مدارکی که جهت تمدید پروانه مطب لازم می‌باشد در سایت اینترنتی سازمان وجود دارد.
اعضاء سازمان می‌بایستی فرم‌های مربوطه را تکمیل نموده و اصل مدارک لازم را نیز از طریق شرکت‌ پست معرفی شده در سایت به این سازمان ارسال نمایند. بدیهی است پروانه‌های صادره جدید از طریق شرکت پست به همکاران تحویل خواهد شد.

آن دسته از اعضاء سازمان که به سایت اینترنتی دسترسی ندارند می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی، یک قطعه عکس، کارت نظام پزشکی، گواهی تسویه حساب از نظام پزشکی، گواهی نهایی آموزش مداوم، اصل پروانه مطب ، تصویر صفحات شناسنامه، اصل دانشنامه تخصصی و پرداخت هزینه‌های مربوطه با مراجعه به نظام پزشکی‌های سراسر کشور نسبت به تجدید عضویت و تمدید پروانه‌های خود اقدام نمایند.
دکتر جمشیدی با اعلام اینکه وفق قانون آموزش مداوم، اعضای سازمان می‌بایست ۱۲۵ امتیاز بازآموزی را کسب و گواهی نهایی بازآموزی را دریافت نمایند تأکید کرد: «سازمان نظام پزشکی آماده است پروانه مطب افرادی که از دانشگاه‌های مربوطه شان گواهی نهایی بازآموزی را دریافت نموده‌اند، تمدید نماید. ضمن آنکه تمامی دانشگاه‌ها متعهد شده‌اند تا این گواهی‌ها را از اول تیرماه سالجاری صادر نمایند.»

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*