گوش و حلق و بینی به زبان ساده Luma ENT

اپلیکیشن ای ان تی

در ابتدای طبابتم معمولا دوست داشتم به سوالات بیماران در مورد مشکلشان بطور کامل جواب بدهم. اما به تدریج یه این نتیجه رسیدم که چنین کاری نه عملی است و نه مفید. اولا معمولا فرصت کافی برای این کار وجود ندارد و تحمل سایر بیماران منتظر کم است. اما مساله دوم و مهمتر این است که گاه توضیح دادن روند یک بیماری برای بیماران ممکن نیست. مثلا بیمار فکر می کند سینوس داخل مغز اوست، در چنین شرایطی هرچقدر هم در مورد سینوزیت به او توضیح بدهید، باعث بدتر شدن اوضاع خواهد شد.

اپلیکیشنی که امروز می خواهیم به شما معرفی کنیم، به منظور انتقال مفاهیم مربوط به بیماریها به بیماران و عموم مردم طراحی شده است. به کمک این اپ پزشک می تواند توضیحات کافی در مورد ساختار گوش و حلق و بینی و مسائل و بیماریهای مربوط به ان به بیمار خود ارائه دهد.

این اپ مجموعه مفصلی از ویدئوها و تصاویر مربوط به رشته ENT دارد و می تواند برای دانشجویان پزشکی هم در درک مفاهیم مربوط به آناتومی و فرآیند های گوش و حلق و بینی مفید باشد.

نرم افزار لوما-ای-ان-تی برای دستگاههای اپلی طراحی شده و برای آیپد بهینه سازی شده است و بر روی گجتهایی با سیستم عامل iOS پنج و بالاتر قابل اجراست. اپلیکیشن Luma ENT رایگان است و می توانید لینک دانلود آن را از اینجا دریافت کنید:

نسخه کامل شامل انواع موارد ۲۲۸ مگابایت

نسخه مختصر شامل موراد شایعتر ۳۷ مگابایت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*